fotogalerie - 2015/2016

4. VÝLET HISTORICKÉHO KROUŽKU NA HRAD LOKET 12. 12. 2015

Nasát tu pravou vánoční atmosféru se historický kroužek rozhodl v sobotu 12. prosince, kdy navštívil adventní trhy na hradě Loket. Žáci nejdříve navštívili hradní mučírnu, kam vstoupili jen ti nejodvážnější a nejudatnější z nich. Poté následovala prohlídka celého hradu, včetně hradní věže ukrývající strašlivého draka. Kdo se draka nebál, vystoupal až nahoru, odkud byl krásný výhled na loketské okolí. Na tomto výletě jsme se však neohlíželi pouze do minulosti, ale v jedné z hradních místností jsme nahlédli i do své budoucnosti! Čekala na nás záhadná věštkyně, jejíž magické karty nám poodhalily roušku budoucnosti. Každý z žáků si kartu odnesl domů jako suvenýr. Na adventních trzích žáci mohli zakoupit ještě nějaké maličkosti pro své blízké, vyzkoušet si výrobu slaměných ozdob, vonných františků nebo si ozdobit perníček. Na zpáteční cestu jsme se vydali vánočně naladěni a už se těšíme na další výlet!

Další fotografie naleznete ZDE