fotogalerie - 2010/2011

Rozloučení s 9. třídou

Ve středu 29. června proběhlo šerpování a rozloučení s devátou třídou. Krátký program zahájil několika skladbami na trubku pan učitel Čech. Následovalo poděkování učitelům a pracovníkům školy, které přečetla Míša Pavlíková a Roman Kramarski. Následně zástupce školy pan Roušar ošerpoval jednotlivé žáky, kteří následně dostali od prvňáčků na rozloučenou květinu. Mezi tím se na plátně střídaly fotografie z osobního života žáků i ze společných fotografování z jednotlivých konců roků. S krásnou kyticí od své odcházející třídy se žáky rozloučila třídní učitelka Hana Machová. Program doplnila zpěvem jedna z vycházejících žaček Zdenka Petáková.
Budeme rádi, když zužitkují vědomosti a dovednosti získané na naší škole a přejeme jim, aby se jim dařilo v dalším studijním i osobním životě.
                                                                                                                                        J. Ch.
Kompletní foto na: https://zsudlice.rajce.idnes.cz/Serpovani_9._tr.-_zaver_sk._roku_29_6_2011/