fotogalerie - 2011/2012

Odvoz elektrozařízení

Koncem ledna si přijela firma Asekol pro nepotřebné elektrozařízení, které jsme ve škole z důvodu stáří nebo poškození vyřadili. Celkem se jednalo o 555 kg.
Za několik dnů následoval odvoz 49 kg baterií.
Za odevzdání těchto odpadů dostali žáci body. Po nashromáždění dostatečného množství si je žáci mohou u stejné firmy vyměnit za odměny. Výběr je veliký. Od propisovací tužky až po dataprojektor.
Jelikož ještě nebylo odvezeno vše, uskuteční se další odvoz v průběhu března. Máte-li doma nějaké elektrozařízení připravené na vyhození (televizi, monitor, počítač, rádio, telefon …), můžete je donést do školy.
                                                                                                                               J. Chloupek