Vítáme Vás na internetových stránkách ZŠ Údlice, okres Chomutov

Školní rok jsme ukončili sportovním dnem ve středověkém duchu
Další fotografie naleznete ZDE

Žáci se formou hry učí, co jsou to dezinformace a jak se proti nim bránit. Český rozhlas natočil při jednom z programů krátkou reportáž. Poslechnout si ji můžete ZDE

Výsledky hodnocení školy
z pohledu rodičů z června 2023 ZDE

Metodický pokyn MŠMT k prevenci a řešení šikanování mezi žáky škol a školských zařízení ZDE

INFORMACE PRO UČITELE, ŽÁKY A JEJICH RODIČE
MŠMT zřídilo krizovou telefonní linku k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče.
Poskytování telefonické intervence především při řešení akutních případů šikany, ale i v dalších krizových situacích (týrání a zneužívání, závislostní chování atd.). Krizová linka je určena zejména pedagogům ve školách, kteří šikanu a další krizové situace řeší, mohou se na ní obracet ale i žáci a rodiče. Pracovníci linky budou pomoc poskytovat, ale také zprostředkovávat. Linka funguje denně od 8 hodin do 18 hodin.
Krizová telefonní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  286 881 059
Krizová mobilní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  774 089 181