Vítáme Vás na internetových stránkách ZŠ Údlice, okres Chomutov

Naše škola

Sklizeň úrody 7. A a 7. B.
Další fotografie naleznete ZDE a ZDE

Žáci se formou hry učí, co jsou to dezinformace a jak se proti nim bránit. Český rozhlas natočil při jednom z programů krátkou reportáž. Poslechnout si ji můžete ZDE

Výsledky hodnocení školy
z pohledu rodičů z června 2023 ZDE

Metodický pokyn MŠMT k prevenci a řešení šikanování mezi žáky škol a školských zařízení ZDE

INFORMACE PRO UČITELE, ŽÁKY A JEJICH RODIČE
MŠMT zřídilo krizovou telefonní linku k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče.
Poskytování telefonické intervence především při řešení akutních případů šikany, ale i v dalších krizových situacích (týrání a zneužívání, závislostní chování atd.). Krizová linka je určena zejména pedagogům ve školách, kteří šikanu a další krizové situace řeší, mohou se na ní obracet ale i žáci a rodiče. Pracovníci linky budou pomoc poskytovat, ale také zprostředkovávat. Linka funguje denně od 8 hodin do 18 hodin.
Krizová telefonní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  286 881 059
Krizová mobilní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  774 089 181