Vítáme Vás na internetových stránkách ZŠ Údlice, okres Chomutov

Naše škola

Mgr. Zdeňka Pokorná, zástupkyně ředitele ZŠ Údlice nás opustila po dlouhé nemoci. Do poslední chvíle však věřila, že se jí podaří se vrátit mezi své žáky a kolegy. Nepřipouštěla jinou možnost. Své žáky dokázala vždy naučit a připravit na přijímací zkoušky tak, aby uspěli co možná nejlépe. Díky zkušenostem nasměrovala mnoho žáků na školy, které byly pro ně tou nejlepší volbou. Její přirozená autorita u žáků i kolegů byla výjimečná. Jako zástupkyně pro mne byla opravdovou oporou, na kterou se dalo vždy spolehnout. Věřím, že její pedagogické vlastnosti a schopnosti budou pro některého z žáků nebo žákyň inspirací a vzorem při volbě své profese. Na paní učitelku budeme vzpomínat s láskou a úctou.

Mgr. J. Chloupek, ředitel školy

Fotografie z vystoupení Vladimíra Hrona ZDE
Fotografie z generální zkoušky AKADEMIE ŠKOLY naleznete ZDE
Fotografie z AKADEMIE ŠKOLY naleznete ZDE
Fotografie z DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ naleznete ZDE

Když nemůžeme zpívat
Hudební výchova v době pandemie ZDE

Bezpečný internet dětem

INFORMACE PRO UČITELE, ŽÁKY A JEJICH RODIČE
MŠMT zřídilo krizovou telefonní linku k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče.
Poskytování telefonické intervence především při řešení akutních případů šikany, ale i v dalších krizových situacích (týrání a zneužívání, závislostní chování atd.). Krizová linka je určena zejména pedagogům ve školách, kteří šikanu a další krizové situace řeší, mohou se na ní obracet ale i žáci a rodiče. Pracovníci linky budou pomoc poskytovat, ale také zprostředkovávat.Linka funguje denně od 8 hodin do 18 hodin.
Krizová telefonní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  286 881 059
Krizová mobilní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  774 089 181

Metodický pokyn MŠMT k prevenci a řešení šikanování mezi žáky škol a školských zařízení