Vítáme Vás na internetových stránkách ZŠ Údlice, okres Chomutov

Naše škola

V pondělí a úterý 25. a 26. října 2021 bude probíhat výuka dle rozvrhu. Ředitelské volno na tyto dny NENÍ vyhlášeno.

J. Chloupek

Učíme se o buňce – 6. tř.
Další fotografie naleznete ZDE

Když nemůžeme zpívat
Hudební výchova v době pandemie ZDE

Bezpečný internet dětem

INFORMACE PRO UČITELE, ŽÁKY A JEJICH RODIČE
MŠMT zřídilo krizovou telefonní linku k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče.
Poskytování telefonické intervence především při řešení akutních případů šikany, ale i v dalších krizových situacích (týrání a zneužívání, závislostní chování atd.). Krizová linka je určena zejména pedagogům ve školách, kteří šikanu a další krizové situace řeší, mohou se na ní obracet ale i žáci a rodiče. Pracovníci linky budou pomoc poskytovat, ale také zprostředkovávat.Linka funguje denně od 8 hodin do 18 hodin.
Krizová telefonní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  286 881 059
Krizová mobilní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  774 089 181

Metodický pokyn MŠMT k prevenci a řešení šikanování mezi žáky škol a školských zařízení