Vítáme Vás na internetových stránkách ZŠ Údlice, okres Chomutov

Naše škola

Příměstské tábory přímo ve škole
Od 12. července probíhají v základní škole Letní kempy, na kterých se postupně vystřídá 90 žáků. Pod vedením pedagogů si každý den čtyři hodiny opakují a upevňují látku z minulého školního roku a čtyři hodiny si hrají, sportují a vytvářejí zajímavé výrobky. Díky podpoře MŠMT mají žáci pobyt, stravu i pomůcky zdarma.
Další fotografie naleznete ZDE

Když nemůžeme zpívat
Hudební výchova v době pandemie ZDE

Bezpečný internet dětem

INFORMACE PRO UČITELE, ŽÁKY A JEJICH RODIČE
MŠMT zřídilo krizovou telefonní linku k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče.
Poskytování telefonické intervence především při řešení akutních případů šikany, ale i v dalších krizových situacích (týrání a zneužívání, závislostní chování atd.). Krizová linka je určena zejména pedagogům ve školách, kteří šikanu a další krizové situace řeší, mohou se na ní obracet ale i žáci a rodiče. Pracovníci linky budou pomoc poskytovat, ale také zprostředkovávat.Linka funguje denně od 8 hodin do 18 hodin.
Krizová telefonní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  286 881 059
Krizová mobilní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  774 089 181

Metodický pokyn MŠMT k prevenci a řešení šikanování mezi žáky škol a školských zařízení