Vítáme Vás na internetových stránkách ZŠ Údlice, okres Chomutov

Naše škola

Vážení rodiče,
s radostí Vám mohu oznámit, že všichni zájemci o přijetí do prvního ročníku ZŠ Údlice, okres Chomutov pro školní rok 2022/23, byli přijati. Konkrétně se jedná o 28 dětí. V seznamu přijatých chybí čísla: 001, 009, 028 a 032 až 034. Jedná se o žáky, jejichž zákonní zástupci požádali o odklad školní docházky nebo žádost zrušili.
Dle zákona nemohou být v do prvního ročníku v dubnovém termínu přijati žáci z Ukrajiny.
Seznam registračních čísel přijatých uchazečů naleznete ZDE

30. 4. 2022
Mgr. Jiří Chloupek

Mladí fotografují památky
Další fotografie naleznete ZDE

Když nemůžeme zpívat
Hudební výchova v době pandemie ZDE

Bezpečný internet dětem

INFORMACE PRO UČITELE, ŽÁKY A JEJICH RODIČE
MŠMT zřídilo krizovou telefonní linku k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče.
Poskytování telefonické intervence především při řešení akutních případů šikany, ale i v dalších krizových situacích (týrání a zneužívání, závislostní chování atd.). Krizová linka je určena zejména pedagogům ve školách, kteří šikanu a další krizové situace řeší, mohou se na ní obracet ale i žáci a rodiče. Pracovníci linky budou pomoc poskytovat, ale také zprostředkovávat.Linka funguje denně od 8 hodin do 18 hodin.
Krizová telefonní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  286 881 059
Krizová mobilní linka k šikaně pro učitele, žáky a jejich rodiče:  774 089 181

Metodický pokyn MŠMT k prevenci a řešení šikanování mezi žáky škol a školských zařízení